Jan Zedník (*1987)

Jan Zedník
(*1987)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 100 000 Kč
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 2 500 Kč
Angažovanost
Celkem 2 smlouvy v reg.smluv za celkem 168 600 Kč, angažován v 9 firmách
Jan Zedník sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 75 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jan Zedník. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jan-zednik
Pokud text osobaId:jan-zednik napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jan Zedník
Vyhledat smlouvy s vazbou na jan-zednik
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Kodada & Zedník Reality s.r.o. - soukromá firma 2 smlouvy
celkem 168 600 Kč
Člen statutárního orgánu v Kodada & Zedník Reality s.r.o. (od 11. 9. 2015)
European Business Studies Institute s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v European Business Studies Institute s.r.o. (od 21. 1. 2014)
Levnerekonstrukcebytu.cz s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Levnerekonstrukcebytu.cz s.r.o. (od 14. 9. 2016)
Sýry a delikatesy s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Sýry a delikatesy s.r.o. (od 5. 4. 2017)
Online shopping s. r. o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Online shopping s. r. o. (od 2. 10. 2015)
Rezidence Horská s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Jan Zedník (*1987) Člen statutárního orgánu v Kodada & Zedník Reality s.r.o. (od 11. 9. 2015) → společník s vkladem v Rezidence Horská s.r.o.
KZR RealConsult s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Jan Zedník (*1987) Člen statutárního orgánu v Kodada & Zedník Reality s.r.o. (od 11. 9. 2015) → společník s vkladem v KZR RealConsult s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.