Jana Barnesová (*1952)

Jana Barnesová
(*1952)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ANO v 2017, hodnota daru 100 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 4 firmách
Jana Barnesová sponzoroval politické strany:
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jana-barnesova
Pokud text osobaId:jana-barnesova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jana Barnesová
Vyhledat smlouvy s vazbou na jana-barnesova
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

BARINEX s.r.o. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BARINEX s.r.o. "v likvidaci" (od 29. 11. 2015)
MKD EFEKT s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v MKD EFEKT s r.o. (26. 11. 1992 - 31. 8. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.