Jana Fárová (*1959)

Jana Fárová
(*1959)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2017, hodnota daru 396 Kč
Angažovanost
Celkem 18 smluv v reg.smluv za celkem 1,84 mil. Kč, angažován v 1 firmě
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jana-farova-1
Pokud text osobaId:jana-farova-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jana Fárová
Vyhledat smlouvy s vazbou na jana-farova-1
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Trojlístek - centrum pro děti a rodinu Kamenice nad Lipou, příspěvková organizace - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 18 smluv
celkem 1,84 mil. Kč
Člen statutárního orgánu v Trojlístek - centrum pro děti a rodinu Kamenice nad Lipou, příspěvková organizace (1. 1. 2003 - 22. 5. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.