Jana Fárová (*1959)


Jana Fárová
(*1959)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran

Sponzor TOP 09 v 2017, hodnota daru 396 Kč ( zdroj)


Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě.
Pokud napíšete do hledání text osobaId:jana-farova-1, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jana Fárová
Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jana Fárová a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jana Fárová a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jana Fárová a navázaných firmách ve všech databázích
na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
55c0eace-c1be-41f5-a024-c86d45ab3aa0 Mgr. Jana Fárová Trojlístek - centrum pro děti a rodinu Kamenice nad Lipou, příspěvková organizace člen statutárního orgánu

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jana Fárová s firmou
Trojlístek - centrum pro děti a rodinu Kamenice nad Lipou, příspěvková organizace - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 22 smluv
celkem 2 mil. Kč
Člen statutárního orgánu v Trojlístek - centrum pro děti a rodinu Kamenice nad Lipou, příspěvková organizace (1. 1. 2003 - 22. 5. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.