Jana Šimůnková (*1961)


Jana Šimůnková
(*1961)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ČSSD v 2014, hodnota daru 0 Kč

Angažovanost
Jana Šimůnková (*1961)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jana Šimůnková a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jana Šimůnková a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jana Šimůnková a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Jana Šimůnková

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jana-simunkova, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Jana Šimůnková nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Ing. Jan Šimůnek Městská část Praha - Běchovice vedoucí úředník územního samosprávného celku
Detail Ing. Jan Šimůnek Městys Libštát člen Rady, místostarosta / zástupce starosty
ID Materiál Předkladatel Typ Datum autorizace Poslední změna
KORNA2DF6Q5S Návrh vyhlášky, kterou se mění vyhláška č. 294/2005 Sb., o podmínkách ukládání odpadů na skládky a jejich využívání na povrchu terénu a změně vyhlášky č. 383/2001 Sb., o podrobnostech nakládání s odpady, ve znění pozdějších předpisů Ministerstvo životního prostředí Návrh vyhlášky 15.09.2015 11.10.2016

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.