Jaromír Chalupa (*1955)

Jaromír Chalupa
(*1955)
Politik
Funkce
Bývalý poslanec PČR (ČSSD).. poslanec 2006-2010
poslanec Parlamentu České republikyČeská strana sociálně demokratická ( zdroj)
Podpora politických stran
Sponzor ČSSD v 2010, hodnota daru 100 000 Kč
Sponzor ČSSD v 2008, hodnota daru 40 000 Kč
Angažovanost
Jaromír Chalupa (*1955),Bývalý poslanec PČR (ČSSD).. poslanec 2006-2010 poslanec Parlamentu České republikyČeská strana sociálně demokratická.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jaromir-chalupa napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jaromír Chalupa
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jaromír Chalupa a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.