Ing. arch. Jaroslav Dokoupil (*1949)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ANO 2011
Sponzor KDU-ČSL v 2012, hodnota daru 20 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Ing. arch. Jaroslav Dokoupil

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ANO 2011
Sponzor KDU-ČSL v 2012, hodnota daru 20 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 115 smluv v reg.smluv za celkem 52,12 mil. Kč, angažován v 4 firmách

Ing. arch. Jaroslav Dokoupil sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 15 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
  • Nalezli jsme 3 bankovní transakce (celkem 55 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Ing. arch. Jaroslav Dokoupil. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jaroslav-dokoupil
Pokud text osobaId:jaroslav-dokoupil napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ing. arch. Jaroslav Dokoupil
Vyhledat smlouvy s vazbou na jaroslav-dokoupil
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Linio Plan, s.r.o. - soukromá firma 115 smluv
celkem 52,12 mil. Kč
Nepřímá vazba přes:
Ing. arch. Jaroslav Dokoupil (*1949) Společník s vkladem v Arch.Design, s.r.o. (27. 7. 2004 - 27. 2. 2013) → společník s vkladem v Linio Plan, s.r.o.
Společenství vlastníků Brno, Mozolky 54,č.p. 2569 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Brno, Mozolky 54,č.p. 2569 (16. 12. 2013 - 6. 5. 2014)
GH ateliér, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v GH ateliér, a.s. (1. 12. 2011 - 15. 11. 2012)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.