Jaroslav Gavenda (*1951)

Jaroslav Gavenda
(*1951)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ANO 2011 v 2014, hodnota daru 500 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 5 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jaroslav-gavenda
Pokud text osobaId:jaroslav-gavenda napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jaroslav Gavenda
Vyhledat smlouvy s vazbou na jaroslav-gavenda
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

PERL, spol. s r.o. - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v PERL, spol. s r.o. - v likvidaci (16. 12. 2015 - 13. 10. 2017)
G II. spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v G II. spol. s r.o. (16. 12. 2015 - 13. 10. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.