Jaroslav Vaněk (*1948)

Jaroslav Vaněk
(*1948)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ANO 2011 v 2014, hodnota daru 20 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 2 firmách
Jaroslav Vaněk sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 5 bankovních transakcí (celkem 45 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jaroslav Vaněk. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jaroslav-vanek-1
Pokud text osobaId:jaroslav-vanek-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jaroslav Vaněk
Vyhledat smlouvy s vazbou na jaroslav-vanek-1
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství Praha 2, Londýnská 133/21 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství Praha 2, Londýnská 133/21 (3. 3. 2006 - 1. 3. 2017)
Tesco trading, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Tesco trading, spol. s r.o. (30. 12. 2002 - 7. 1. 2018)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.