Jaroslav Větrovský (*1968)

Funkce
senátor Parlamentu České republiky
starosta
učitel a politik
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 3 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jaroslav-vetrovsky
Pokud text osobaId:jaroslav-vetrovsky napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jaroslav Větrovský
Vyhledat smlouvy s vazbou na jaroslav-vetrovsky
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 464 v Mladé Vožici - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 464 v Mladé Vožici (15. 3. 2003 - 20. 10. 2016)
Společenství vlastníků jednotek Mladá Vožice 574,575 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek Mladá Vožice 574,575 (26. 4. 2007 - 27. 4. 2014)
Vožická majetková s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Vožická majetková s.r.o. (26. 11. 2011 - 18. 10. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.