Jaroslava Kunová (*1949)

Jaroslava Kunová
(*1949)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Celkem 33 smluv v reg.smluv za celkem 10,14 mil. Kč, angažován v 8 firmách
  • Nalezli jsme 14 identifikovaných darů (celkem 233 560 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
  • Nalezli jsme 14 bankovních transakcí (celkem 233 560 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jaroslava Kunová. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jaroslava-kunova
Pokud text osobaId:jaroslava-kunova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jaroslava Kunová
Vyhledat smlouvy s vazbou na jaroslava-kunova
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Spojená akreditační komise, o.p.s. - soukromá firma 32 smluv
celkem 10,14 mil. Kč
Nepřímá vazba přes:
Jaroslava Kunová (*1949) Člen statutárního orgánu v Asociace nemocnic ČR (od 1. 8. 2014) → zakladatel obecně prospěšné společnosti v Spojená akreditační komise, o.p.s.
Asociace nemocnic ČR - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Asociace nemocnic ČR (od 1. 8. 2014)
Národní referenční centrum - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Národní referenční centrum (26. 3. 2014 - 31. 12. 2014)
Podpůrný a rozvojový servis o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 1 smlouva
celkem 0 Kč
Člen správní rady v Podpůrný a rozvojový servis o.p.s. (31. 8. 2014 - 31. 5. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.