Jaroslava Kunová (*1949)

Jaroslava Kunová
(*1949)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 43 smluv v celkové výši 12 mil. Kč.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Jaroslava Kunová
Sponzoring
Nalezli jsme 10 identifikovaných darů (celkem 169 040 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 10 bankovních transakcí (celkem 169 040 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jaroslava Kunová. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jaroslava-kunova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jaroslava Kunová
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jaroslava Kunová a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jaroslava Kunová s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Podpůrný a rozvojový servis o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 3 smlouvy
celkem 15 mil. Kč
Člen správní rady v Podpůrný a rozvojový servis o.p.s. (31. 8. 2014 - 31. 5. 2017)
Spojená akreditační komise, o.p.s. - soukromá firma 43 smluv
celkem 12 mil. Kč
Nepřímá vazba přes:
Jaroslava Kunová (*1949) Člen statutárního orgánu v Asociace nemocnic ČR (od 1. 8. 2014) → zakladatel obecně prospěšné společnosti v Spojená akreditační komise, o.p.s.
Asociace nemocnic ČR - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Asociace nemocnic ČR (od 1. 8. 2014)
Národní referenční centrum - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Národní referenční centrum (26. 3. 2014 - 31. 12. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.