Jaroslava Moserová (*1930)


Funkce
senator 1996-1998, senator 1998-2000, senator 2000-2002, senator 2002-2004
senátor Parlamentu České republikyObčanská demokratická aliance ( zdroj)

Angažovanost
Jaroslava Moserová (*1930),senator 1996-1998, senator 1998-2000, senator 2000-2002, senator 2002-2004 senátor Parlamentu České republikyObčanská demokratická aliance.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jaroslava Moserová a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jaroslava Moserová a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jaroslava Moserová a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Jaroslava Moserová

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jaroslava-moserova, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Jaroslava Moserová nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.