Jiří Faifr (*1962)

Politik

poslanec 1993-1996
poslanec Parlamentu České republikyČeská strana sociálně demokratická

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Jiří Faifr

Politik

poslanec 1993-1996
poslanec Parlamentu České republikyČeská strana sociálně demokratická Opravit
Statistiky

Celkem 22 smluv v reg.smluv za celkem 4,18 mil. Kč, angažován v 11 firmách

Zkratka osoby pro hledání osobaId:jiri-faifr
Pokud text osobaId:jiri-faifr napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jiří Faifr
Vyhledat smlouvy s vazbou na jiri-faifr
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

HRAT, s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 22 smluv
celkem 4,18 mil. Kč
Nepřímá vazba přes:
Jiří Faifr (*1962) Člen dozorčí rady v Moravskoslezské Investice a Development, a.s. (25. 2. 2005 - 18. 2. 2009) → společník s vkladem v HRAT, s.r.o.
Českomoravská družstevní záložna - spořitelní a úvěrní družstvo - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Českomoravská družstevní záložna - spořitelní a úvěrní družstvo (od 17. 7. 2013)
1. Solar energie a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v 1. Solar energie a.s. (od 5. 9. 2016)
Choceňský Dům zdraví s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Choceňský Dům zdraví s.r.o. v likvidaci (od 1. 12. 2015)
CAMBRAI s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v CAMBRAI s.r.o. (od 2. 12. 2016)
DFB s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v DFB s.r.o. (od 17. 7. 2013)
CENTRUM PODNIKÁNÍ A ROZVOJE, s.r.o."v likvidaci" - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Jiří Faifr (*1962) Člen dozorčí rady v Moravskoslezské Investice a Development, a.s. (25. 2. 2005 - 18. 2. 2009) → společník s vkladem v CENTRUM PODNIKÁNÍ A ROZVOJE, s.r.o."v likvidaci"

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.