Jiří Faifr (*1962)

Jiří Faifr
(*1962)
Politik
Funkce
poslanec 1993-1996
poslanec Parlamentu České republikyČeská strana sociálně demokratická ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 2 státních firmách. Angažoval se také v 6 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Jiří Faifr
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jiri-faifr napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jiří Faifr
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jiří Faifr a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email
Jiří Faifr (*1962) - Hlídač státu.

Jiří Faifr (*1962)

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jiří Faifr s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
HRAT, s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 25 smluv
celkem 4 mil. Kč
Nepřímá vazba přes:
Jiří Faifr (*1962) Člen dozorčí rady v Moravskoslezské Investice a Development, a.s. (25. 2. 2005 - 18. 2. 2009) → společník s vkladem v HRAT, s.r.o.
Českomoravská družstevní záložna - spořitelní a úvěrní družstvo - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Českomoravská družstevní záložna - spořitelní a úvěrní družstvo (od 17. 7. 2013)
RE-play CZ, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v RE-play CZ, a.s. (10. 10. 2007 - 2. 6. 2016)
1. Solar energie a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v 1. Solar energie a.s. (od 5. 9. 2016)
Choceňský Dům zdraví s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Choceňský Dům zdraví s.r.o. v likvidaci (od 1. 12. 2015)
CAMBRAI s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v CAMBRAI s.r.o. (od 2. 12. 2016)
DFB s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v DFB s.r.o. (od 17. 7. 2013)
CENTRUM PODNIKÁNÍ A ROZVOJE, s.r.o."v likvidaci" - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Jiří Faifr (*1962) Člen dozorčí rady v Moravskoslezské Investice a Development, a.s. (25. 2. 2005 - 18. 2. 2009) → společník s vkladem v CENTRUM PODNIKÁNÍ A ROZVOJE, s.r.o."v likvidaci"

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.