Jiří Fiala (*1974)

Jiří Fiala
(*1974)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 1 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 8 firmách
Jiří Fiala sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 3 bankovní transakce (celkem 5 700 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jiří Fiala. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jiri-fiala
Pokud text osobaId:jiri-fiala napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jiří Fiala
Vyhledat smlouvy s vazbou na jiri-fiala
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

JPF Logistic s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v JPF Logistic s.r.o. v likvidaci (od 14. 12. 2016)
JJJ Automobile, s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Prokurista v JJJ Automobile, s.r.o. v likvidaci (21. 4. 2016 - 28. 7. 2016)
DCL s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v DCL s.r.o. (11. 4. 2013 - 25. 7. 2013)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.