Jiří Hofman (*1950)


Funkce
poslanec 1996-1998, poslanec 1998-2002
poslanec Parlamentu České republikyČeská strana sociálně demokratická ( zdroj)

Angažovanost
Jiří Hofman (*1950),poslanec 1996-1998, poslanec 1998-2002 poslanec Parlamentu České republikyČeská strana sociálně demokratická.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jiří Hofman a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jiří Hofman a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jiří Hofman a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Jiří Hofman

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jiri-hofman, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Jiří Hofman nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Ing. Jiří Hofman Česká inspekce životního prostředí ředitel odboru
Nalezli jsme 3 bankovní transakce (celkem 101 500 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Jiří Hofman.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.