Ing. Jiří Lodr (*1961)

Ing. Jiří Lodr
(*1961)
Politik
Funkce
Zastupitel města Plzně (KDU-ČSL).
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2017, hodnota daru 20 000 Kč
Sponzor KDU-ČSL v 2009, hodnota daru 45 009 Kč
Angažovanost
Ing. Jiří Lodr (*1961),Zastupitel města Plzně (KDU-ČSL).
Sponzoring
Ing. Jiří Lodr sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 4 bankovní transakce (celkem 68 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Ing. Jiří Lodr. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jiri-lodr napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ing. Jiří Lodr
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Ing. Jiří Lodr a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.