Jiří Mareš (*1981)

Jiří Mareš
(*1981)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 3 smlouvy v celkové výši 138 093  Kč.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Jiří Mareš
Sponzoring
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 5 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 2 bankovní transakce (celkem 6 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jiří Mareš. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jiri-mares-9 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jiří Mareš
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jiří Mareš a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email
Jiří Mareš (*1981) - Hlídač státu.

Jiří Mareš (*1981)

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jiří Mareš s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Život bez depresí Plzeň o.p.s. - soukromá firma 3 smlouvy
celkem 138 093  Kč
Člen dozorčí rady v Život bez depresí Plzeň o.p.s. (od 4. 12. 2014)
GAROTECH s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v GAROTECH s.r.o. (od 23. 3. 2016)
Společenství vlastníků domu Klatovská 515/169 C v Plzni - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků domu Klatovská 515/169 C v Plzni (od 7. 9. 2015)
Agor Tech spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Prokurista v Agor Tech spol. s r.o. (od 12. 7. 2016)
5 PLUS CORPORATION s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v 5 PLUS CORPORATION s.r.o. (22. 6. 2015 - 17. 3. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.