Jiří Peřina (*1967)

Jiří Peřina
(*1967)
Politik
Funkce
Radní Středočeského kraje, radní města Hořovice (ČSSD).
starostaČeská strana sociálně demokratická ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 2-krát. Vyhledat všechny záznamy s Jiří Peřina
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jiri-perina napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jiří Peřina
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jiří Peřina a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email
Jiří Peřina (*1967) - Hlídač státu.

Jiří Peřina (*1967)

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jiří Peřina s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Městská akciová společnost Hořovice, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Městská akciová společnost Hořovice, a.s. (1. 10. 2012 - 24. 2. 2018)
SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK PRO DŮM Č.P. 1600, HOŘOVICE - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Jiří Peřina (*1967) Člen statutárního orgánu v Městská akciová společnost Hořovice, a.s. (1. 10. 2012 - 24. 2. 2018) → Předseda společenství vlastníků v SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK PRO DŮM Č.P. 1600, HOŘOVICE

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.