Jiří Stříteský (*1943)

Jiří Stříteský
(*1943)
Politik
Funkce
senator 2004-2006, senator 2006-2008, senator 2008-2010
senátor Parlamentu České republikyObčanská demokratická strana ( zdroj)
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 200 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem jednu smlouvu v celkové výši 216 590  Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jiri-stritesky napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jiří Stříteský
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jiří Stříteský a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jiří Stříteský s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
SYSTEMA AUDIT a.s. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 216 590  Kč
Člen statutárního orgánu v SYSTEMA AUDIT a.s. (od 24. 6. 2014)
Česká móda a.s. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Česká móda a.s. v likvidaci (od 5. 11. 2015)
POZEMSTAV Pardubice, akciová společnost "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v POZEMSTAV Pardubice, akciová společnost "v likvidaci" (od 9. 11. 2015)
P L E K O veřejná obchodní společnost (v.o.s.) v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v P L E K O veřejná obchodní společnost (v.o.s.) v likvidaci (od 25. 7. 2016)
H a s i č s k é s l u ž b y spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v H a s i č s k é s l u ž b y spol. s r.o. v likvidaci (od 30. 11. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.