Jiří Zeman (*1951)

Jiří Zeman
(*1951)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 6 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jiri-zeman-9
Pokud text osobaId:jiri-zeman-9 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jiří Zeman
Vyhledat smlouvy s vazbou na jiri-zeman-9
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

VAPZEM s.r.o. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v VAPZEM s.r.o. "v likvidaci" (od 9. 10. 2015)
RLF, spol. s r.o. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v RLF, spol. s r.o. "v likvidaci" (od 7. 10. 2015)
MORAVIAN EDUCATION, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v MORAVIAN EDUCATION, s.r.o. (od 1. 7. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.