Jiřina Veselá (*1955)


Jiřina Veselá
(*1955)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran

Sponzor ODS v 2013, hodnota daru 200 000 Kč


Angažovanost
Angažoval se v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Pokud napíšete do hledání text osobaId:jirina-vesela, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jiřina Veselá
Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jiřina Veselá a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jiřina Veselá a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jiřina Veselá a navázaných firmách ve všech databázích
na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jiřina Veselá s firmou
Bytové družstvo Mánesova č.p. 1552, Praha 2 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Bytové družstvo Mánesova č.p. 1552, Praha 2 (9. 6. 2015 - 9. 2. 2016)
FIOMO, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v FIOMO, a.s. (4. 9. 2015 - 7. 9. 2015)
FIOMO DEVELOPMENT s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v FIOMO DEVELOPMENT s.r.o. (4. 9. 2015 - 11. 2. 2016)
REAL PROPERTY PRAHA, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v REAL PROPERTY PRAHA, s.r.o. (4. 9. 2015 - 11. 12. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.