Jitka Samcová


Podpora politických stran
Dinocommerce, s.r.o. sponzor ODS (J. Samcová společník s vkladem 1. 11. 1994 - 25. 2. 2009) v 2009, hodnota daru 3 000 Kč ( zdroj)
Dinocommerce, s.r.o. sponzor ODS (J. Samcová společník s vkladem 1. 11. 1994 - 25. 2. 2009) v 2008, hodnota daru 1 416 Kč ( zdroj)
Dinocommerce, s.r.o. sponzor ODS (J. Samcová společník s vkladem 1. 11. 1994 - 25. 2. 2009) v 2008, hodnota daru 2 000 Kč ( zdroj)
Dinocommerce, s.r.o. sponzor ODS (J. Samcová společník s vkladem 1. 11. 1994 - 25. 2. 2009) v 2007, hodnota daru 2 000 Kč ( zdroj)
Dinocommerce, s.r.o. sponzor ODS (J. Samcová společník s vkladem 1. 11. 1994 - 25. 2. 2009) v 2006, hodnota daru 2 000 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Jitka Samcová
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jitka Samcová a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jitka Samcová a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jitka Samcová a navázaných firmách ve všech databázích
Jitka Samcová osobně v insolvenčním rejstříku

Jitka Samcová osobně není v insolvečním rejstříku jako dlužník. Upozornit, když se stane dlužníkem

Jitka Samcová osobně není v insolvečním rejstříku jako věřitel. Upozornit, když se stane veřitelem

Jitka Samcová osobně není v insolvečním rejstříku jako insolvenční správce. Upozornit, když se stane insolvenčním správcem

Firmy navázané na Jitka Samcová v insolvenčním rejstříku

Firmy navázané na Jitka Samcová nejsou v insolvečním rejstříku jako dlužník. Upozornit, když se stane dlužníkem

Firmy navázané na Jitka Samcová nejsou v insolvečním rejstříku jako věřitel. Upozornit, když se stane veřitelem

Firmy navázané na Jitka Samcová nejsou v insolvečním rejstříku jako insolvenční správce. Upozornit, když se stane insolvenčním správcem

Veřejné zakázky firem navázaných na Jitka Samcová

Firmy navázané na Jitka Samcová jsme ve veřejných zakázkach jako dodavatel nenašli. Upozornit, když se stane dodavatelem

Firmy navázané na Jitka Samcová jsme ve veřejných zakázkach jako zadavatel nenašli. Upozornit, když se stane zadavatelem

Hledání informací s vazbou na Jitka Samcová

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jitka-samcova-2, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na Jitka Samcová nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.

Pomozte nám udržovat český stát transparentní

Za tři roky nám 365 lidí darovalo 998 155 Kč .

  • Kontrolujeme politiky a úředníky, zda s našimi penězi zacházejí správně.
  • Stali jsme se důležitým zdrojem informací pro novináře.
  • Zvyšujeme transparentnost českého státu.
  • Pomáháme státu zavádět moderní e-government.

Pomozte nám i vy