Josef Bešík (*1973)

Josef Bešík
(*1973)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Nalezli jsme 3 identifikované dary (celkem 15 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 3 bankovní transakce (celkem 15 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Josef Bešík. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:josef-besik-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Josef Bešík
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Josef Bešík a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Josef Bešík s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Společenství Chlumova 206/21, Praha 3 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství Chlumova 206/21, Praha 3 (1. 12. 2009 - 15. 11. 2016)
Cordeus a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v Cordeus a.s. (13. 6. 2007 - 22. 12. 2016)
Centrum trvalého zdraví, o.p.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Josef Bešík (*1973) Člen dozorčí rady v Cordeus a.s. (13. 6. 2007 - 22. 12. 2016) → zakladatel obecně prospěšné společnosti v Centrum trvalého zdraví, o.p.s.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.