Josef Kalík (*1978)

Josef Kalík
(*1978)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2011, hodnota daru 5 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 7 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem jednu smlouvu v celkové výši 370 757  Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:josef-kalik napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Josef Kalík
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Josef Kalík a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Josef Kalík s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
STK Heršpice s.r.o. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 370 757  Kč
Společník s vkladem v STK Heršpice s.r.o. (od 9. 7. 2014)
OLE Invest, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v OLE Invest, a.s. (od 9. 2. 2017)
Realitní a hypoteční centrum s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Realitní a hypoteční centrum s.r.o. (od 8. 12. 2016)
AIM Real s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v AIM Real s.r.o. (22. 11. 2013 - 12. 12. 2016)
STK Olomoucká s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v STK Olomoucká s.r.o. (od 20. 4. 2016)
EMISE Olomoucká s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v EMISE Olomoucká s.r.o. (od 20. 4. 2016)
RH Finance s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v RH Finance s.r.o. (od 16. 11. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.