Ing. Josef Klesal (*1962)

Ing. Josef Klesal
(*1962)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 7 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:josef-klesal napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ing. Josef Klesal
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Ing. Josef Klesal a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Ing. Josef Klesal s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Zeissův nadační fond v likvidaci - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 1 smlouva
celkem 537 060  Kč
Člen statutárního orgánu v Zeissův nadační fond v likvidaci (13. 1. 2016 - 6. 1. 2018)
Permanenta s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Permanenta s.r.o. (od 11. 1. 2016)
Barokní špitál - minigolf, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Barokní špitál - minigolf, s.r.o. (od 13. 1. 2016)
Barokní špitál - výrobna, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Barokní špitál - výrobna, s.r.o. (od 13. 1. 2016)
Barokní špitál - hotel, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Barokní špitál - hotel, s.r.o. (od 13. 1. 2016)
Barokní špitál, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Barokní špitál, spol. s r.o. (od 13. 1. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.