Josef Michálek (*1959)

Josef Michálek
(*1959)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Angažoval se v 9 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 16 smluv v celkové výši 2 mil. Kč.
Sponzoring
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 5 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 5 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Josef Michálek. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:josef-michalek-13 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Josef Michálek
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Josef Michálek a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Josef Michálek s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
SPID handicap, o.p.s. - soukromá firma 16 smluv
celkem 2 mil. Kč
Člen dozorčí rady v SPID handicap, o.p.s. (8. 3. 2011 - 4. 9. 2014)
HK CREDIT, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v HK CREDIT, spol. s r.o. (od 2. 9. 2014)
Zemědělské družstvo Nahořany v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Zemědělské družstvo Nahořany v likvidaci (od 29. 5. 2015)
Zemědělské družstvo Trnov, v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Zemědělské družstvo Trnov, v likvidaci (od 1. 6. 2017)
METAX spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v METAX spol. s r.o. v likvidaci (od 11. 11. 2015)
IZOBAL, a.s. - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v IZOBAL, a.s. - v likvidaci (od 4. 9. 2014)
MOTOR SYSTEM s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v MOTOR SYSTEM s.r.o. v likvidaci (23. 9. 2014 - 28. 4. 2017)
PRIMA a.s. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v PRIMA a.s. v likvidaci (4. 9. 2014 - 20. 7. 2016)
VVM spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v VVM spol. s r.o. v likvidaci (od 19. 9. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.