Josef Michálek (*1959)


Josef Michálek
(*1959)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v 9 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 20 smluv v celkové výši 2 mil. Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Josef Michálek a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Josef Michálek a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Josef Michálek a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Josef Michálek

Pokud napíšete do hledání text osobaId:josef-michalek-13, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Josef Michálek nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Josef Michálek Město Luhačovice člen Rady
Detail Josef Michálek Obec Neděliště místostarosta / zástupce starosty
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 5 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Josef Michálek.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Josef Michálek s firmou
SPID handicap, o.p.s. - soukromá firma 20 smluv
celkem 2 mil. Kč
Člen dozorčí rady v SPID handicap, o.p.s. (8. 3. 2011 - 4. 9. 2014)
HK CREDIT, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v HK CREDIT, spol. s r.o. (od 2. 9. 2014)
Zemědělské družstvo Nahořany v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Zemědělské družstvo Nahořany v likvidaci (od 29. 5. 2015)
Zemědělské družstvo Trnov, v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Zemědělské družstvo Trnov, v likvidaci (od 1. 6. 2017)
METAX spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v METAX spol. s r.o. v likvidaci (od 11. 11. 2015)
IZOBAL, a.s. - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v IZOBAL, a.s. - v likvidaci (od 4. 9. 2014)
MOTOR SYSTEM s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v MOTOR SYSTEM s.r.o. (23. 9. 2014 - 28. 4. 2017)
PRIMA a.s. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v PRIMA a.s. v likvidaci (4. 9. 2014 - 20. 7. 2016)
VVM spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v VVM spol. s r.o. v likvidaci (od 19. 9. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.