Josef Šimeček (*1961)


Josef Šimeček
(*1961)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Pokud napíšete do hledání text osobaId:josef-simecek-5, zobrazí se smlouvy s vazbou na Josef Šimeček
Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Josef Šimeček a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Josef Šimeček a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Josef Šimeček a navázaných firmách ve všech databázích
na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ČJ Instance Nabytí právní moci Účastníci řízení Věc Typ správního řízení
ÚOHS-S173/2010/VZ-9532/2010/510/HOd I. 24.07.2010 ELEKTROMETAL SPÓŁKA AKCYJNA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-SPEDYCYJNE "PETEK" RUPIK I TARNÓWKA SPÓŁKA JAWNA Ostroj – Hansen + Reinders, spol. s r. o. Dodávka a montáž výkonových vypínačů 6 kV pro hlubinné doly s nebezpečím výbuchu metanu Veřejná zakázka
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 20 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Josef Šimeček.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Josef Šimeček s firmou
FALS, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v FALS, spol. s r.o. (od 15. 10. 2015)
STANA spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v STANA spol. s r.o. (od 5. 11. 2015)
INDIS, spol. s r. o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v INDIS, spol. s r. o. (od 19. 10. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.