Ing. Josef Suchánek (*1963)


Ing. Josef Suchánek
(*1963)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2009, hodnota daru 50 000 Kč

Angažovanost
Ing. Josef Suchánek (*1963)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Ing. Josef Suchánek a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Ing. Josef Suchánek a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Ing. Josef Suchánek a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Ing. Josef Suchánek

Pokud napíšete do hledání text osobaId:josef-suchanek-16, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Ing. Josef Suchánek nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Materiál Předkladatel Typ Datum autorizace Poslední změna
KORN893HABMK Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 634/2004 Sb., o správních poplatcích, ve znění pozdějších předpisů Národní bezpečnostní úřad Návrh zákona 07.09.2010 07.03.2011
Nalezli jsme 0 identifikovaných darů(celkem 0 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 5 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Ing. Josef Suchánek.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.