Kamil Novotný

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2014, 500 Kč
Sponzor ODS v 2014, 4 000 Kč

Hledání v registru smluv

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

A Á B C Č D E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Š T Ť U Ú V W Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Kamil Novotný

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2014, 500 Kč
Sponzor ODS v 2014, 4 000 Kč

Statistiky

Celkem 5 angažovaností, 0 smluv v Registru smluv, 0 Kč

Zkratka osoby pro hledání osobaId:kamil-novotny
Pokud text osobaId:kamil-novotny napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Kamil Novotný
Vyzkoušet jak to funguje
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

NOVOPRO Q s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (od 4. 3. 2016)Společník s vkladem (od 13. 4. 2016)
NOVOPRO s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (od 29. 1. 2013)Společník s vkladem (od 15. 2. 2013)
HEAVY MACHINERY SERVICES a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (6. 10. 2011 - 3. 6. 2013)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.