Karel Klíma (*1976)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ČSSD v 2014, hodnota daru 80 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Karel Klíma

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ČSSD v 2014, hodnota daru 80 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 21 smluv v reg.smluv za celkem 22,98 mil. Kč, angažován v 13 firmách

Karel Klíma sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 6 bankovních transakcí (celkem 86 100 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Karel Klíma. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:karel-klima-1
Pokud text osobaId:karel-klima-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Karel Klíma
Vyhledat smlouvy s vazbou na karel-klima-1
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

SC Radotín z.s. - soukromá firma 6 smluv
celkem 14,34 mil. Kč
Člen statutárního orgánu v SC Radotín z.s. (od 3. 4. 2014)
Radotínská, o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 14 smluv
celkem 8,64 mil. Kč
Člen správní rady v Radotínská, o.p.s. (21. 10. 2009 - 24. 7. 2014)
Nadační fond Fotbal pro život - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nadační fond Fotbal pro život (od 25. 11. 2015)
Blue Range a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Blue Range a.s. (16. 8. 2011 - 24. 7. 2014)
Artigen a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Artigen a.s. (13. 5. 2011 - 24. 7. 2014)
DENELA s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v DENELA s.r.o. (24. 7. 2014 - 28. 6. 2018)
WDO Pictures s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v WDO Pictures s.r.o. (od 24. 7. 2014)
Delivery Company s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Delivery Company s.r.o. (19. 7. 2010 - 19. 3. 2014)
PIAQUA s.r.o. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 0 Kč
Společník s vkladem v PIAQUA s.r.o. (od 24. 7. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.