Karel Konečný (*1965)

Karel Konečný
(*1965)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 5 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:karel-konecny-16
Pokud text osobaId:karel-konecny-16 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Karel Konečný
Vyhledat smlouvy s vazbou na karel-konecny-16
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

PhDr. Dagmar Konečná s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v PhDr. Dagmar Konečná s.r.o. (od 13. 11. 2014)
Nadační fond Centra pro exilová studia - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nadační fond Centra pro exilová studia (od 12. 9. 2013)
Pampaedia servis s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Pampaedia servis s.r.o. (16. 11. 2007 - 14. 1. 2016)
MONSE, o.p.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v MONSE, o.p.s. (od 22. 9. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.