JUDr. Karel Maláska

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor KDU-ČSL v 2014, 6 800 Kč

Hledání v registru smluv

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

A Á B C Č D E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Š T Ť U Ú V W Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


JUDr. Karel Maláska

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor KDU-ČSL v 2014, 6 800 Kč

Statistiky

Celkem 6 angažovaností, 0 smluv v Registru smluv, 0 Kč

Zkratka osoby pro hledání osobaId:karel-malaska
Pokud text osobaId:karel-malaska napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na JUDr. Karel Maláska
Vyzkoušet jak to funguje
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Klášterní pivovar Porta Coeli, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady (27. 9. 2017 - 29. 9. 2017)
Komplexní Reality, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (2. 4. 2004 - 29. 9. 2017)Společník s vkladem (28. 10. 2015 - 29. 9. 2017)
Komplexní Reality Development, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (1. 8. 2008 - 28. 10. 2015)Společník s vkladem (28. 10. 2015 - 29. 9. 2017)Souhrnný časový vztah mezi společnostmi (1. 8. 2008 - 29. 9. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.