Mgr. Karel Pospíšil (*1972)

Mgr. Karel Pospíšil
(*1972)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ČSSD v 2009, hodnota daru 3 000 Kč
Sponzor ČSSD v 2009, hodnota daru 3 500 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Mgr. Karel Pospíšil
Seznam politických stran a hnutí Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Mgr. Karel Pospíšil
Sponzoring
Mgr. Karel Pospíšil sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 0 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Mgr. Karel Pospíšil. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:karel-pospisil-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Mgr. Karel Pospíšil
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Mgr. Karel Pospíšil a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Mgr. Karel Pospíšil s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Společenství vlastníků Cihlářská 15, Brno - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Cihlářská 15, Brno (od 19. 2. 2013)
HB Houses s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v HB Houses s.r.o. (od 8. 9. 2016)
Společenství vlastníků jednotek domu Cihlářská 7, Brno - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek domu Cihlářská 7, Brno (5. 4. 2018 - 20. 6. 2018)
PraFin REAL spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v PraFin REAL spol. s r.o. (od 6. 3. 2015)
VENTURA s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v VENTURA s.r.o. (21. 3. 2006 - 23. 10. 2007)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.