Karolína Žákovská (*1976)

Podpora politických stran
Sponzor Strana zelenych v 2015, hodnota daru 5 900 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 2 státních firmách. Angažoval se také v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Seznam politických stran a hnutí Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Karolína Žákovská
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Karolína Žákovská
Sponzoring
Karolína Žákovská sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 5 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Karolína Žákovská. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:karolina-zakovska-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Karolína Žákovská
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Karolína Žákovská a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Karolína Žákovská s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 1227 smluv
celkem 2 mld. Kč
Člen dozorčí rady v Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. (od 4. 2. 2015)
Společenství vlastníků Masarykova 59, Ústí nad Labem - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Masarykova 59, Ústí nad Labem (od 6. 5. 2016)
DEEP SPIRIT, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v DEEP SPIRIT, s.r.o. (od 19. 8. 2015)
Plnící stanice CNG Předlice s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Karolína Žákovská (*1976) Člen dozorčí rady v Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. (od 4. 2. 2015) → společník s vkladem v Plnící stanice CNG Předlice s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.