Karolína Žákovská (*1976)

Podpora politických stran
Sponzor Strana zelenych v 2015, hodnota daru 5 900 Kč
Angažovanost
Celkem 1042 smluv v reg.smluv za celkem 1,33 mld. Kč, angažován v 5 firmách
Karolína Žákovská sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 5 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Karolína Žákovská. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:karolina-zakovska-1
Pokud text osobaId:karolina-zakovska-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Karolína Žákovská
Vyhledat smlouvy s vazbou na karolina-zakovska-1
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 1042 smluv
celkem 1,33 mld. Kč
Člen dozorčí rady v Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. (od 4. 2. 2015)
Společenství vlastníků Masarykova 59, Ústí nad Labem - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Masarykova 59, Ústí nad Labem (od 6. 5. 2016)
DEEP SPIRIT, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v DEEP SPIRIT, s.r.o. (od 19. 8. 2015)
Plnící stanice CNG Předlice s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Karolína Žákovská (*1976) Člen dozorčí rady v Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. (od 4. 2. 2015) → společník s vkladem v Plnící stanice CNG Předlice s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.