Kateřina Pancová (*1970)

Kateřina Pancová
(*1970)
Politik
Funkce
Bývalá zastupitelka Hostivice (ČSSD), bývalá ředitelka Oblastní nemocnice Kladno, a.s, radioterapeutka.
Angažovanost
Kateřina Pancová (*1970),Bývalá zastupitelka Hostivice (ČSSD), bývalá ředitelka Oblastní nemocnice Kladno, a.s, radioterapeutka.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:katerina-pancova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Kateřina Pancová
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Kateřina Pancová a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.