Kateřina Radostová (*1977)

Funkce
Kandidátka do EP (nestr. za Úsvit), advokátka, předsedkyně Odvolací komise FAČR.
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 19 smluv v celkové výši 3 mil. Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:katerina-radostova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Kateřina Radostová
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Kateřina Radostová a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Kateřina Radostová s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
CELIO a.s. - soukromá firma 19 smluv
celkem 3 mil. Kč
Člen dozorčí rady v CELIO a.s. (22. 8. 2017 - 3. 8. 2018)
FA Baníček, a.s. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v FA Baníček, a.s. "v likvidaci" (22. 6. 2011 - 21. 10. 2015)
Castle of Health, akciová společnost, v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v Castle of Health, akciová společnost, v likvidaci (3. 6. 2010 - 8. 6. 2015)
ESTHIE Prague s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v ESTHIE Prague s.r.o. (17. 5. 2016 - 30. 5. 2016)
ŠKODA KLATOVY s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Kateřina Radostová (*1977) Člen dozorčí rady v AP TRUST a.s. (18. 6. 2007 - 26. 4. 2008) → společník s vkladem v ŠKODA KLATOVY s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.