Kristian Malina (*1986)


Kristian Malina
(*1986)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Kristian Malina a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Kristian Malina a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Kristian Malina a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Kristian Malina

Pokud napíšete do hledání text osobaId:kristian-malina, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Kristian Malina nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 5 674 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Kristian Malina.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Kristian Malina s firmou
1. JIHOMĚSTSKÁ a.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v 1. JIHOMĚSTSKÁ a.s. (2. 3. 2011 - 4. 11. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.