Květa Benešová (*1974)

Květa Benešová
(*1974)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 16 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 9 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:kveta-benesova
Pokud text osobaId:kveta-benesova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Květa Benešová
Vyhledat smlouvy s vazbou na kveta-benesova
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Pronto servis s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Pronto servis s.r.o. (od 24. 3. 2016)
Společenství Breitcetlova č.p. 881 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství Breitcetlova č.p. 881 (6. 1. 2008 - 22. 3. 2016)
BENEKA s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v BENEKA s.r.o. (od 24. 3. 2016)
BENEŠ PRAHA s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v BENEŠ PRAHA s.r.o. (od 24. 3. 2016)
BENEŠ RESORT s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BENEŠ RESORT s.r.o. (1. 9. 2004 - 10. 4. 2006)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.