Mgr. Lukáš Hrabec (*1976)

Mgr. Lukáš Hrabec
(*1976)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 50 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 4 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:lukas-hrabec
Pokud text osobaId:lukas-hrabec napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Mgr. Lukáš Hrabec
Vyhledat smlouvy s vazbou na lukas-hrabec
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

EXELSIOR GROUP s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v EXELSIOR GROUP s.r.o. (16. 9. 2014 - 10. 8. 2015)
Klip - Trade, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Klip - Trade, s.r.o. (od 22. 10. 2015)
SOLIDEUS, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v SOLIDEUS, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. (15. 12. 2016 - 30. 11. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.