Lukáš Šalamoun (*1985)

Lukáš Šalamoun
(*1985)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Svobodní v 2017, hodnota daru 1 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 4 firmách
Lukáš Šalamoun sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 1 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Lukáš Šalamoun. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:lukas-salamoun
Pokud text osobaId:lukas-salamoun napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Lukáš Šalamoun
Vyhledat smlouvy s vazbou na lukas-salamoun
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Job Network s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Job Network s.r.o. (od 15. 11. 2016)
ANDALUSIA INVESTMENTS s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v ANDALUSIA INVESTMENTS s.r.o. (22. 3. 2010 - 1. 12. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.