Ing. Lumír Grochal (*1981)

Ing. Lumír Grochal
(*1981)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Ostravak v 2017, hodnota daru 5 000 Kč ( zdroj)
Sponzor Ostravak v 2015, hodnota daru 8 600 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 6 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem jednu smlouvu v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Ing. Lumír Grochal sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 5 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Ing. Lumír Grochal. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:lumir-grochal napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ing. Lumír Grochal
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Ing. Lumír Grochal a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Ing. Lumír Grochal s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
SITIO MORAVIA s.r.o. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 0 Kč
Společník s vkladem v SITIO MORAVIA s.r.o. (od 29. 7. 2016)
DUE agent servis s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v DUE agent servis s.r.o. (od 29. 7. 2016)
Pivnice Schodek, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Pivnice Schodek, s.r.o. (od 10. 11. 2016)
Romota s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Romota s.r.o. (29. 7. 2016 - 17. 2. 2017)
Schodek Alfa, s.r.o. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Schodek Alfa, s.r.o. "v likvidaci" (6. 9. 2010 - 11. 5. 2015)
APEXTRA Moravia, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v APEXTRA Moravia, s.r.o. (20. 1. 2010 - 13. 3. 2012)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.