Marek Charvát (*1964)

Marek Charvát
(*1964)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Svobodní v 2017, hodnota daru 300 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:marek-charvat-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Marek Charvát
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Marek Charvát a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Marek Charvát s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 1 smlouva
celkem 71 503  Kč
Člen statutárního orgánu v Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice (1. 1. 2003 - 3. 11. 2016)
Společenství vlastníků jednotek bytového domu čp. 123 Sedlice - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek bytového domu čp. 123 Sedlice (18. 6. 2003 - 5. 2. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.