Marek Charvát (*1964)


Marek Charvát
(*1964)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Svobodní v 2017, hodnota daru 300 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Marek Charvát a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Marek Charvát a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Marek Charvát a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Marek Charvát

Pokud napíšete do hledání text osobaId:marek-charvat-1, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Marek Charvát nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Marek Charvát Obec Oskava člen zastupitelstva

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Marek Charvát s firmou
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 1 smlouva
celkem 71 503  Kč
Člen statutárního orgánu v Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice (1. 1. 2003 - 3. 11. 2016)
Společenství vlastníků jednotek bytového domu čp. 123 Sedlice - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek bytového domu čp. 123 Sedlice (18. 6. 2003 - 5. 2. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.