Marek Holý (*1977)

Marek Holý
(*1977)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2013, hodnota daru 40 000 Kč
Angažovanost
Celkem 7 smluv v reg.smluv za celkem 7,39 mil. Kč, angažován v 4 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:marek-holy
Pokud text osobaId:marek-holy napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Marek Holý
Vyhledat smlouvy s vazbou na marek-holy
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

STAV-ING s.r.o. - soukromá firma 7 smluv
celkem 7,39 mil. Kč
Člen statutárního orgánu v STAV-ING s.r.o. (od 19. 12. 2013)
Select Automotive s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Select Automotive s.r.o. (23. 1. 2012 - 24. 7. 2014)
SOLID FRAME s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v SOLID FRAME s.r.o. v likvidaci (2. 3. 2009 - 27. 12. 2013)
INVESTICE DO NÁPADŮ s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v INVESTICE DO NÁPADŮ s.r.o. (28. 11. 2011 - 28. 10. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.