Marek Rotrekl (*1975)

Marek Rotrekl
(*1975)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2012, hodnota daru 5 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:marek-rotrekl napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Marek Rotrekl
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Marek Rotrekl a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Marek Rotrekl s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
MR PROJECT s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v MR PROJECT s.r.o. (od 9. 6. 2014)
Společenství vlastníků jednotek pro dům Troubsko, Jihlavská 761 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Marek Rotrekl (*1975) Člen statutárního orgánu v MR PROJECT s.r.o. (od 9. 6. 2014) → předseda v Společenství vlastníků jednotek pro dům Troubsko, Jihlavská 761

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.