Ing. Marek Vrbka (*1961)

Ing. Marek Vrbka
(*1961)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 3 192 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 4 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:marek-vrbka
Pokud text osobaId:marek-vrbka napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ing. Marek Vrbka
Vyhledat smlouvy s vazbou na marek-vrbka
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Arvada s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Arvada s.r.o. (7. 12. 2017 - 14. 9. 2018)
POWERBRIDGE design spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v POWERBRIDGE design spol. s r.o. (24. 10. 2012 - 25. 8. 2015)
OHK Brno venkov - podnikatelský servis, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Ing. Marek Vrbka (*1961) Člen statutárního orgánu v Okresní hospodářská komora Brno - venkov (16. 4. 2008 - 16. 4. 2011) → společník s vkladem v OHK Brno venkov - podnikatelský servis, s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.