Marie Reslová (*1958)


Marie Reslová
(*1958)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Marie Reslová (*1958)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Marie Reslová a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Marie Reslová a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Marie Reslová a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Marie Reslová

Pokud napíšete do hledání text osobaId:marie-reslova, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Marie Reslová nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail MgA. Marie Reslová Město Řevnice místostarosta / zástupce starosty
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 8 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Marie Reslová.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.