JUDr. Marie Vondráčková (*1976)

JUDr. Marie Vondráčková
(*1976)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2012, hodnota daru 15 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:marie-vondrackova-5 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na JUDr. Marie Vondráčková
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na JUDr. Marie Vondráčková a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah JUDr. Marie Vondráčková s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Společenství vlastníků jednotek domu Na Plzeňce 2/1235 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek domu Na Plzeňce 2/1235 (2. 9. 2011 - 1. 9. 2016)
NEPOMUK s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v NEPOMUK s.r.o. v likvidaci (od 7. 8. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.