Markéta Hlaváčková (*1970)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 50 000 Kč
Sponzor ODS v 2013, hodnota daru 30 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Markéta Hlaváčková

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 50 000 Kč
Sponzor ODS v 2013, hodnota daru 30 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 3 firmách

Zkratka osoby pro hledání osobaId:marketa-hlavackova
Pokud text osobaId:marketa-hlavackova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Markéta Hlaváčková
Vyhledat smlouvy s vazbou na marketa-hlavackova
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Ukázat aktuální a nedávno skončené vazby Zobrazujeme všechny vazby včetně historických

VISION Business Club a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v VISION Business Club a.s. (25. 11. 2013 - 25. 2. 2017)
CHATEAU REALITY s.r.o. Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v CHATEAU REALITY s.r.o. (11. 2. 2009 - 9. 11. 2010)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.