Martin Libý (*1964)

Martin Libý
(*1964)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ANO 2011 v 2016, hodnota daru 20 000 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 8 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Martin Libý sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 20 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 20 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Martin Libý. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:martin-liby napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Martin Libý
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Martin Libý a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Martin Libý s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Winsome Realty s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Winsome Realty s.r.o. (23. 3. 2016 - 24. 5. 2016)
Balluta s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Balluta s.r.o. (19. 6. 2014 - 26. 4. 2016)
Solvalle s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Solvalle s.r.o. (od 23. 1. 2013)
GAME SYSTEM spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v GAME SYSTEM spol. s r.o. v likvidaci (1. 10. 2015 - 8. 9. 2018)
GENDER s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v GENDER s.r.o. (29. 9. 2015 - 22. 6. 2017)
LIMA.KV s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v LIMA.KV s.r.o. (od 10. 7. 2014)
"LS", spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v "LS", spol. s r.o. (od 1. 10. 2015)
REVITA, s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v REVITA, s.r.o. v likvidaci (od 1. 10. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.