Martin Pytlík (*1946)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 3 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Martin Pytlík

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 3 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 150 smluv v reg.smluv za celkem 105,85 mil. Kč, angažován v 11 firmách

Zkratka osoby pro hledání osobaId:martin-pytlik
Pokud text osobaId:martin-pytlik napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Martin Pytlík
Vyhledat smlouvy s vazbou na martin-pytlik
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Parking Plzeň s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 5 smluv
celkem 38,94 mil. Kč
Člen statutárního orgánu v Parking Plzeň s.r.o. (17. 12. 2009 - 24. 10. 2015)
Plzeňská filharmonie, obecně prospěšná společnost - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 42 smluv
celkem 36,65 mil. Kč
Člen správní rady v Plzeňská filharmonie, obecně prospěšná společnost (24. 10. 2015 - 2. 3. 2016)
Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje, obecně prospěšná společnost - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 103 smluv
celkem 30,26 mil. Kč
Nepřímá vazba přes:
Martin Pytlík (*1946) Člen dozorčí rady v BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným (27. 9. 2007 - 10. 3. 2011) → zakladatel obecně prospěšné společnosti v Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje, obecně prospěšná společnost
AGENCY s.r.o. - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v AGENCY s.r.o. - v likvidaci (od 22. 10. 2015)
Bukovecké papírny a. s. - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Bukovecké papírny a. s. - v likvidaci (1. 5. 1992 - 2. 4. 2015)
Regionální centrum cestovního ruchu Západních Čech, o.p.s. - v likvidaci - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v Regionální centrum cestovního ruchu Západních Čech, o.p.s. - v likvidaci (8. 11. 2005 - 15. 4. 2015)
Regionální rozvojová agentura Západní Čechy, obecně prospěšná společnost - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Martin Pytlík (*1946) Člen dozorčí rady v BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným (27. 9. 2007 - 10. 3. 2011) → zakladatel obecně prospěšné společnosti v Regionální rozvojová agentura Západní Čechy, obecně prospěšná společnost
American Center Plzeň, o.p.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Martin Pytlík (*1946) Člen dozorčí rady v BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným (27. 9. 2007 - 10. 3. 2011) → zakladatel obecně prospěšné společnosti v American Center Plzeň, o.p.s.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.