Ing. Martin Staněk (*1961)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 1 000 Kč
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 5 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Ing. Martin Staněk

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 1 000 Kč
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 5 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 10 firmách

Ing. Martin Staněk sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 5 bankovních transakcí (celkem 11 800 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Ing. Martin Staněk. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:martin-stanek
Pokud text osobaId:martin-stanek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ing. Martin Staněk
Vyhledat smlouvy s vazbou na martin-stanek
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství vlastníků jednotek domu Českobratrská 1888/14 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek domu Českobratrská 1888/14 (od 7. 3. 2016)
VERITAS s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v VERITAS s.r.o. (7. 8. 2013 - 15. 7. 2014)
WideNet a.s. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v WideNet a.s. "v likvidaci" (od 11. 1. 2017)
CROSS NETWORK INTELLIGENCE s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v CROSS NETWORK INTELLIGENCE s.r.o. (od 30. 6. 2014)
N.T.G. spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v N.T.G. spol. s r.o. (od 29. 9. 2015)
SYKORA DATA CENTER s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v SYKORA DATA CENTER s.r.o. (od 30. 6. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.